Max Book, Os

Max Book, Os
Max Book, Os
Max Book, Os
Max Book, Os
Max Book, Os
Max Book, Os
Max Book, Os
Max Book, Os
Max Book, Os
Max Book, Os
Max Book, Os
Max Book, Os

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

70 000-80 000 SEK

MAX MIKAEL BOOK
Född 1953
Os
Signerad a tergo MAX BOOK. Akryl och olja på duk, 150 x 200 cm.

461

2020-11-24