Max Book, Tour

Max Book, Tour
Max Book, Tour
Max Book, Tour
Max Book, Tour
Max Book, Tour
Max Book, Tour
Max Book, Tour
Max Book, Tour
Max Book, Tour
Max Book, Tour

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

20 000-25 000 SEK

MAX BOOK
född 1953
Tour
Signerad och daterad MM Book 1989. Olja på pannå, 125 x 120 cm.

PROVENIENS
Stockholms Auktionsverk, Moderna Kvalitén, våren 2008, katalognr 1174
därefter i svensk privatsamling

UTSTÄLLD
Konstmässan, Amsterdam 1989

456

2020-11-24