Mogens Balle, Sans titre
Klubbat för:
15000 SEK
Utropspris
20 000-25 000 SEK
MOGENS BALLE
Danmark 1921-1988
Sans titre
Signerad och daterad på baksidan Balle 1979. Olja på duk, 39,5 56 cm.
PROVENIENS
Privat samling, Bryssel
För frågor och konditionsrapport kontakta pierre.olbers@auktionsverket.se
522
2020-11-24