Klubbat för:
18500 SEK
Utropspris
20 000-25 000 SEK
NANNA och JÖRGEN DITZEL, skrivbord, Kolds Savværk, Kerteminde, Danmark 1950-60-tal, modell 135, ek, sargen med sex lådor, brännstämplad, höjd 70, 160 x 70 cm, mindre slitage, två nycklar medföljer
109
2020-11-24
Gör en kostnadsfri värdering här