Klubbat för:
30000 SEK
Utropspris
40 000-50 000 SEK
NILS NILSON
1901 - 1949
Flickor
Olja på duk, 100 x 80 cm. Monogramsignerad NN samt signerad och daterad a tergo Nils Nilson 1941.
340
2020-11-24
Gör en kostnadsfri värdering här