Nils Nilson, Intresserad

Nils Nilson, Intresserad
Nils Nilson, Intresserad
Nils Nilson, Intresserad
Nils Nilson, Intresserad
Nils Nilson, Intresserad
Nils Nilson, Intresserad
Nils Nilson, Intresserad
Nils Nilson, Intresserad
Nils Nilson, Intresserad
Nils Nilson, Intresserad
Nils Nilson, Intresserad
Nils Nilson, Intresserad

Klubbat för:

9000 SEK

Utropspris

15 000-18 000 SEK

NILS NILSON
1901 - 1949
Intresserad
Monogramsignerad NN. Olja på duk, 59,5 x 43 cm.

349

2020-11-24