Klubbat för:
60000 SEK
Utropspris
30 000-40 000 SEK
NILS TYDÉN
1889-1976
Barinteriör på Epabaren
Signerad Nils Tydén. Olja på duk, 80 x 105 cm.
Utförd på 1930-talet
UTSTÄLLD
Färg och Form, Stockholm, 1989, nr 34 (enligt etikett a tergo)
385
2020-11-24
Gör en kostnadsfri värdering här