Klubbat för:
Osåld
Utropspris
25 000-30 000 SEK
OLA BILLGREN
1940-2001
Utan titel
Signerad och daterad Ola Billgren -62. Olja på duk, 78 x 67 cm.
PROVENIENS
Galerie Leger, Malmö
430
2020-11-24
Gör en kostnadsfri värdering här