Klubbat för:
120000 SEK
Utropspris
150 000-200 000 SEK
OLIVIER DEBRÉ
Frankrike 1920-1999
Rouge de Touraine
Signerad och daterad a tergo O. Debré 90. Olja på duk, 100 x 100 cm.
PROVENIENS
Renou & Poyet, Paris
528
2020-11-24
Gör en kostnadsfri värdering här