Olle Baertling, Deni

Olle Baertling, Deni
Olle Baertling, Deni
Olle Baertling, Deni
Olle Baertling, Deni
Olle Baertling, Deni
Olle Baertling, Deni
Olle Baertling, Deni
Olle Baertling, Deni
Olle Baertling, Deni
Olle Baertling, Deni
Olle Baertling, Deni
Olle Baertling, Deni

Klubbat för:

24000 SEK

Utropspris

20 000-25 000 SEK

OLLE BAERTLING
1911-1981
DENI, ur, Les triangles de Baertling, 1960-61
Färgserigrafi, signerad och numrerad HC II/V, bildstorlek 38 x 74 cm.

Tryckt hos B.M.J. Olle Blyberg, Stockholm, utgiven av Denise René, Paris.

411

2020-11-24