Olle Baertling, Deni
Klubbat för:
24000 SEK
Utropspris
20 000-25 000 SEK
OLLE BAERTLING
1911-1981
DENI, ur, Les triangles de Baertling, 1960-61
Färgserigrafi, signerad och numrerad HC II/V, bildstorlek 38 x 74 cm.
Tryckt hos B.M.J. Olle Blyberg, Stockholm, utgiven av Denise René, Paris.
411
2020-11-24