Olle Bonniér, Pelota II

Olle Bonniér, Pelota II
Olle Bonniér, Pelota II
Olle Bonniér, Pelota II
Olle Bonniér, Pelota II
Olle Bonniér, Pelota II
Olle Bonniér, Pelota II
Olle Bonniér, Pelota II
Olle Bonniér, Pelota II
Olle Bonniér, Pelota II
Olle Bonniér, Pelota II
Olle Bonniér, Pelota II
Olle Bonniér, Pelota II

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

6 000-8 000 SEK

OLLE BONNIÉR
1925-2016
Pelota II
Signerad och daterad Olle Bonniér -79. Tusch och lavering på papper, 50 x 64 cm.

UTSTÄLLD
Olle Bonniér, Maya - Världen, Solin Konsthandel, 1997

402

2020-11-24