Philip von Schantz, Strandfynd
Klubbat för:
51000 SEK
Utropspris
50 000-60 000 SEK
PHILIP VON SCHANTZ
1928-1998
Strandfynd
Signerad och daterad PvS -87. Olja på duk, 81 x 100 cm.
PROVENIENS
Beijers Auktioner, Stockholm hösten 1989, auktion 38, katalognr 490
För frågor och konditionsrapport kontakta pierre.olbers@auktionsverket.se
395
2020-11-24