Klubbat för:
42000 SEK
Utropspris
40 000-40 000 SEK
POUL HENNINGSEN, "PH5", taklampa, Louis Poulsen, Danmark 1960-tal, koppar, höjd 24, diameter 50 cm, repor, sladd saknas
134
2020-11-24
Gör en kostnadsfri värdering här