Ragnar Person, Stuginteriör
Klubbat för:
11000 SEK
Utropspris
10 000-12 000 SEK
RAGNAR PERSON
1905-1993
Stuginteriör
Signerad RP och på baksidan signerad Ragnar Person. Olja på duk, 46 x 55 cm.
"Stuginteriör" - Enligt Ragnar Person sitter tre personer och väntar på brevbäraren som skall komma med pensionsbrevet.
425
2020-11-24