Ragnar Person, Stuginteriör

Ragnar Person, Stuginteriör
Ragnar Person, Stuginteriör
Ragnar Person, Stuginteriör
Ragnar Person, Stuginteriör
Ragnar Person, Stuginteriör
Ragnar Person, Stuginteriör
Ragnar Person, Stuginteriör
Ragnar Person, Stuginteriör
Ragnar Person, Stuginteriör
Ragnar Person, Stuginteriör

Klubbat för:

11000 SEK

Utropspris

10 000-12 000 SEK

RAGNAR PERSON
1905-1993
Stuginteriör
Signerad RP och på baksidan signerad Ragnar Person. Olja på duk, 46 x 55 cm.

"Stuginteriör" - Enligt Ragnar Person sitter tre personer och väntar på brevbäraren som skall komma med pensionsbrevet.

425

2020-11-24