Klubbat för:
50000 SEK
Utropspris
70 000-90 000 SEK
RAGNAR SANDBERG
1902-1972
Fåglar i morgonljus
Signerad RS. Olja på pannå, 52 x 58 cm.
PROVENIENS: Birgit Broms och Helen Broms Sandberg
326
2020-11-24
Gör en kostnadsfri värdering här