Ragnar Sandberg, Stilleben med frukter och vit kop
Klubbat för:
30000 SEK
Utropspris
40 000-50 000 SEK
RAGNAR SANDBERG
1902-1972
Stilleben med frukter och vit kopp
Signerad och daterad RS.45. Olja på duk, 25,5 x 50 cm.
PROVENIENS
Privat svensk samling
För frågor och konditionsrapport kontakta pierre.olbers@auktionsverket.se
321
2020-11-24