Klubbat för:
Osåld
Utropspris
45 000-50 000 SEK
RICHARD TINKLER
USA, Född 1975
Painting number fourteen
Olja på duk, signerad och daterad 2016 på baksidan, 101 x 76,5 cm.
UTSTÄLLNINGAR
Mentors, CFHILL, Stockholm 2017
531
2020-11-24
Gör en kostnadsfri värdering här