Roger Risberg, Stormtrasan

Roger Risberg, Stormtrasan
Roger Risberg, Stormtrasan
Roger Risberg, Stormtrasan
Roger Risberg, Stormtrasan
Roger Risberg, Stormtrasan
Roger Risberg, Stormtrasan
Roger Risberg, Stormtrasan
Roger Risberg, Stormtrasan
Roger Risberg, Stormtrasan
Roger Risberg, Stormtrasan
Roger Risberg, Stormtrasan
Roger Risberg, Stormtrasan

Klubbat för:

9000 SEK

Utropspris

8 000-10 000 SEK

ROGER RISBERG
1956-2011
Stormtrasan
Signerad och daterad på baksidan med monogram samt Roger Risberg 1996. Olja på duk, 46,5 x 55,5 cm.

PROVENIENS
Stockholms Auktionsverk, Nutida, november 2010, katalognr 1919
därefter i svensk privatsamling

457

2020-11-24