Rölakanmatta, Sverige 1940-50-tal

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

12 000-15 000 SEK

MATTA, rölakan, Sverige 1940-50-tal, dekor dekor mot blå och röd botten, signerad HG(?), 356 x 249 cm, skadade fransar, visst slitage

175

2020-11-24