Constantin Holzer Defanti, figurin, Rosenthal
Klubbat för:
Osåld
Utropspris
15 000-18 000 SEK
CONSTANTIN HOLZER DEFANTI, figurin, "Koreansk dans", Rosenthal 1920-30-tal, polykromt bemålad med förgyllda detaljer, stämpelmärkt ROSENTHAL SELB BAVARIA, inpressat C HOLZER DEFANTI, höjd 40 cm, ett finger saknas
287
2020-11-24