Klubbat för:
16000 SEK
Utropspris
20 000-25 000 SEK
SALVADOR DALÍ
Spanien 1904-1989
Venus à la girafe
Signerad Dalí och numrerad 1218/1500. Gjutarstämpel Venturi Arte. Edition Euro Art. Höjd ca 57 cm.
534
2020-11-24
Gör en kostnadsfri värdering här