Klubbat för:
46000 SEK
Utropspris
20 000-30 000 SEK
SIGURD PERSSON, ljuskrona, 1960-tal, mässsing. 18 ljuspipor, höjd 80, diameter 60 cm, smärre slitage
130
2020-11-24
Gör en kostnadsfri värdering här