Klubbat för:
8000 SEK
Utropspris
10 000-12 000 SEK
SONIA DELAUNAY
Ukraina/Frankrike 1885-1979
Spoutnik
Färglitografi, signerad och numrerad i blyerts Sonia Delaunay 9/75.
I. 52 x 49 cm S. 65 x 50 cm
Colour lithograph, signed and numbered.
501
2020-11-24
Gör en kostnadsfri värdering här