Klubbat för:
Osåld
Utropspris
4 000-5 000 SEK
SPEGEL, Swedish Modern, 1940-50-tal, ram av sjögräs, förgyllt listverk runt spegelglaset, 50 x 50 cm, mindre slitage
70
2020-11-24
Gör en kostnadsfri värdering här