Sven Alfons, Paradisets port mot öster

Klubbat för:

8000 SEK

Utropspris

10 000-12 000 SEK

SVEN ALFONS
1918-1996
Paradisets port mot öster
Signerad och daterad Alfons -63. Olja på duk, 93 x 65 cm.

UTSTÄLLD
Gummesons Konstgalleri, Stockholm, 1965, katalognr 297

428

2020-11-24