Sven X:et Erixson, Höst vid Gustavsberg

Klubbat för:

18000 SEK

Utropspris

20 000-25 000 SEK

SVEN X:ET ERIXSON
1899-1970
Höst vid Gustavsberg
Signerad och daterad Sven Erixson -41. Olja på pannå av papp, 38 x 45,5 cm

382

2020-11-24