Tor Bjurström, Stilleben med krukväxter

Klubbat för:

14000 SEK

Utropspris

18 000-20 000 SEK

TOR BJURSTRÖM
1888-1966
Stilleben med krukväxter
Signerad Bjurström. Olja på pannå, 60 x 73 cm.

335

2020-11-24