Klubbat för:
Osåld
Utropspris
6 000-8 000 SEK
TOR HÖRLIN
1899-1985
Stilleben
Signerad och daterad Tor Hörlin -24. Olja på pannå, 46 x 37 cm.
388
2020-11-24
Gör en kostnadsfri värdering här