Tor Wolfenstein, golvlvmpa, Ditzinger
Klubbat för:
18000 SEK
Utropspris
8 000-10 000 SEK
TOR WOLFENSTEIN, tillskriven, golvlampa, Ditzingers, Stockholm 1940-tal, fot av mässing och björk med dekor av inläggningar i mässing, två ljusarmar med skärmar av vit textil, höjd 145 cm, visst slitage
101
2020-11-24