Torsten Andersson, Utan titel

Torsten Andersson, Utan titel
Torsten Andersson, Utan titel
Torsten Andersson, Utan titel
Torsten Andersson, Utan titel
Torsten Andersson, Utan titel
Torsten Andersson, Utan titel
Torsten Andersson, Utan titel
Torsten Andersson, Utan titel
Torsten Andersson, Utan titel
Torsten Andersson, Utan titel

Klubbat för:

16000 SEK

Utropspris

20 000-25 000 SEK

TORSTEN ANDERSSSON
1926-2009
Utan titel
Signerad Torsten 1950. Olja på duk, 23 x 28 cm.

465

2020-11-24