Klubbat för:
65000 SEK
Utropspris
75 000-80 000 SEK
ULF ROLLOF
född 1961
Skjutmålning
Signerad och daterad 2005 på baksidan. Floatglas och 9 mm revolverskott, 98 x 68,5 cm.
PROVENIENS
Inköpt direkt från konstnären av nuvarande ägare
.
476
2020-11-24
Gör en kostnadsfri värdering här