Ulf Wahlberg, Landskap med hus

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

12 000-15 000 SEK

ULF WAHLBERG
1938-2014
Landskap med hus
Signerad och daterad Ulf W -60. Olja på pannå, 49,5 x 56 cm

429

2020-11-24