Klubbat för:
Osåld
Utropspris
12 000-15 000 SEK
ULF WAHLBERG
1938-2014
Landskap med hus
Signerad och daterad Ulf W -60. Olja på pannå, 49,5 x 56 cm
429
2020-11-24
Gör en kostnadsfri värdering här