Victor Kopp, Öppen Stängd dörr

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

15 000-20 000 SEK

VICTOR KOPP
Född 1971
Öppen Stängd dörr
Signerad och daterad på baksidan V. Kopp 2001. Olja på duk, 269 x 160 cm.

PROVENIENS: Galleri Signal, Malmö

484

2020-11-24