Klubbat för:
Osåld
Utropspris
15 000-20 000 SEK
VICTOR KOPP
Född 1971
Öppen Stängd dörr
Signerad och daterad på baksidan V. Kopp 2001. Olja på duk, 269 x 160 cm.
PROVENIENS: Galleri Signal, Malmö
484
2020-11-24
Gör en kostnadsfri värdering här