Klubbat för:
34000 SEK
Utropspris
15 000-18 000 SEK
ÅKE HOLM, "Abraham", skulptur, Höganäs 1950-tal, chamotterat stengods, glaserad i bruna nyanser, signerad Åke Holm, höjd 40 cm
312
2021-05-25
Gör en kostnadsfri värdering här