Alice Wallebäck, matta, rölakan

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

15 000-18 000 SEK

ALICE WALLEBÄCK, matta, rölakan, stiliserad dekor i ceriserött, lila, grått, gult, beige och brunt, signerad AW, 253 x 160 cm, smärre slitage

157

2021-05-25