Anders Krisár, Fog Father
Klubbat för:
19000 SEK
Utropspris
20 000-30 000 SEK
ANDERS KRISÁR
född 1973
Fog Father
Signerad och daterad a tergo FOG FATHER, KRISÁR, 2006, 4/6. C-print silikonmonterat på glas, 50 x 40 cm.
Utförd 2006 (printed 2011).
PROVENIENS
Galleri Thomas Wallner, Simrishamn
488
2021-05-25