Andreas Kock, Stalker II
Klubbat för:
71000 SEK
Utropspris
50 000-60 000 SEK
ANDREAS KOCK
född 1973
Stalker IV
Signerad och numrerad på etikett Andreas Kock 5/15. C-print monterad på aluminium med passepartout och reflexfritt glas, 120 x 160 cm.
PROVENIENS
Inköpt av nuvarande ägare från fotografen
473
2021-05-25