Ann Edholm, Bukarest - åtta delar
Klubbat för:
8000 SEK
Utropspris
10 000-12 000 SEK
ANN EDHOLM
född 1953
Bukarest - åtta delar
Åtta färglitografier, den åttonde delen signerad och daterad Ann Edholm -99, alla numrerade 9/10, vardera I. 25 x 20 cm och S. 30 x 23,5 cm.
PROVENIENS
Galleri Mariann Ahnlund
480
2021-05-25