Arne Jacobsen, soffbord, Fritz Hansen
Klubbat för:
9000 SEK
Utropspris
10 000-15 000 SEK
ARNE JACOBSEN, soffbord, Fritz Hansen, Danmark 1980, fyrdelad centralfot av aluminium, rund skiva fanerad med jakaranda, etikettmärkt FRITZ HANSEN MADE IN DENMARK 1980, höjd 43, diameter 146 cm, smärre slitage
105
2021-05-25