Asger Jorn, Utan titel
Klubbat för:
42000 SEK
Utropspris
20 000-25 000 SEK
ASGER JORN
Danmark 1914-1973
Utan titel
Signerad och daterad Jorn 46. Blyerts och svartkrita på papper, 32 x 24 cm.
PROVENIENS
Olof Hellström och Elisabet Hermodssons konstnärshem, Uppsala
För frågor och konditionsrapport kontakta pierre.olbers@auktionsverket.se
509
2021-05-25