Klubbat för:
32000 SEK
Utropspris
20 000-25 000 SEK
AXEL KARGEL
1896-1971
Lador vid Löttorp, Öland
Signerad i blyerts A. Kargel. Olja på duk fäst på pannå, 30 x 44 cm
376
2021-05-25
Gör en kostnadsfri värdering här