Klubbat för:
45000 SEK
Utropspris
50 000-60 000 SEK
BENGT LINDSTRÖM
1925-2008
Man ätande frukt
Signerad Lindström. Utförd 1998. Originalram. Olja på duk, 64,5 x 54,5 cm.
PROVENIENS
Galleri Kurt Svensson, Stockholm, inköpt av nuvarande ägare 1999
416
2021-05-25
Gör en kostnadsfri värdering här