Berit Koenig, rölakanmatta

Berit Koenig, rölakanmatta
Berit Koenig, rölakanmatta
Berit Koenig, rölakanmatta
Berit Koenig, rölakanmatta
Berit Koenig, rölakanmatta
Berit Koenig, rölakanmatta
Berit Koenig, rölakanmatta
Berit Koenig, rölakanmatta
Berit Koenig, rölakanmatta
Berit Koenig, rölakanmatta

Klubbat för:

8000 SEK

Utropspris

8 000-10 000 SEK

BERIT KOENIG, rölakan, matta, Svensk Hemslöjd 1960-tal, stiliserad geometrisk dekor i grå nyanser, signerad BK SH, ca 204 x 143 cm, skadade fransar, smärre slitage och fläckar

161

2021-05-25