Klubbat för:
8000 SEK
Utropspris
8 000-10 000 SEK
BERIT KOENIG, rölakan, matta, Svensk Hemslöjd 1960-tal, stiliserad geometrisk dekor i grå nyanser, signerad BK SH, ca 204 x 143 cm, skadade fransar, smärre slitage och fläckar
161
2021-05-25
Gör en kostnadsfri värdering här