Klubbat för:
38000 SEK
Utropspris
25 000-30 000 SEK
BERNDT FRIBERG, golvvas, Gustavsbergs studio 1945, stengods, glaserad i senapsgula nyanser, stämpelmärkt och signerad Gustavsbergs studio Friberg O, höjd 41 cm, mindre slitage
286
2021-05-25
Gör en kostnadsfri värdering här