Bertil Norén,

Bertil Norén,
Bertil Norén,
Bertil Norén,
Bertil Norén,
Bertil Norén,
Bertil Norén,
Bertil Norén,
Bertil Norén,
Bertil Norén,
Bertil Norén,
Bertil Norén,
Bertil Norén,
Bertil Norén,
Bertil Norén,

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

50 000-70 000 SEK

BERTIL NORÉN
1884-1939
Ischia
Signerad och daterad Bertil Norén 1927. Blandteknik på papper uppsatt på pannå, 100 x 132 cm.

340

2021-05-25