Klubbat för:
Osåld
Utropspris
50 000-70 000 SEK
BERTIL NORÉN
1884-1939
Ischia
Signerad och daterad Bertil Norén 1927. Blandteknik på papper uppsatt på pannå, 100 x 132 cm.
340
2021-05-25
Gör en kostnadsfri värdering här