Klubbat för:
Osåld
Utropspris
8 000-10 000 SEK
BJÖRN DAWID DAWIDSSON
född 1949
Stockholmsbilder II
Signerad och daterad 2009, 1/5, pigmentprint. Bildmått 45 x 30 cm
468
2021-05-25
Gör en kostnadsfri värdering här