Björn DAWID Dawidsson, Stockholmsbilder II

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

8 000-10 000 SEK

BJÖRN DAWID DAWIDSSON
född 1949
Stockholmsbilder II
Signerad och daterad 2009, 1/5, pigmentprint. Bildmått 45 x 30 cm

468

2021-05-25