Klubbat för:
38000 SEK
Utropspris
8 000-10 000 SEK
BOKHYLLA, Art Deco, Sverige 1930-tal, fanerad med bonad björk och zebrano, tre lådor, hyllplan och skåp, höjd 102, 145 x 29 cm, smärre slitage
19
2021-05-25
Gör en kostnadsfri värdering här