Klubbat för:
5100 SEK
Utropspris
3 000-4 000 SEK
BORDSLAMPA, Sverige 1930-tal, metall med skärm och ben i grönlackerad metall, märkt under bottenplattan 0066/9900, höjd 27 cm, visst slitage
16
2021-05-25
Gör en kostnadsfri värdering här