Carl Johan De Geer, Landskap med naken kvinnofigur

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

18 000-20 000 SEK

CARL JOHAN DE GEER
född 1938
Landskap med naken kvinnofigur och älg.
Signerad Carl Johan de Geer och daterad 1996. Olja på pannå, 128 x 95 cm

443

2021-05-25