Carl Michael von Hausswolff, Ur serien Red Night

Klubbat för:

2000 SEK

Utropspris

16 000-18 000 SEK

CARL MICHAEL VON HAUSSWOLFF
född 1956
Ur serien Red Night,1999
Signerad och numrerad CM von Hausswolff, 1/25. Cibachrome,
130 x 227 cm.

432

2021-05-25